Автори, які опублікують свою статтю у Випуску 30/2022 на загальних умовах зі сплатою публікаційного внеску, матимуть можливість один раз упродовж поточного року безоплатно опублікувати свій доробок в одному з наступних номерів журналу.
Ми хочемо підтримати кожного науковця в цей складний час!

Для опублікування статті у науковому журналі «Публічне управління і адміністрування в Україні» (Категорія «Б») Випуск 30/2022 необхідно заповнити довідку про автора за посиланням та надіслати електронною поштою до редакції журналу на адресу editor@pag-journal.iei.od.ua не пізніше 26 серпня 2022 року статтю, оформлену згідно вимог.

Редакційна колегія журналу здійснює внутрішнє рецензування та перевірку на плагіат всіх статей, що надходять до неї. Рецензування статті може тривати декілька днів.

Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску.

Обов’язково необхідно надіслати відскановану квитанцію про сплату вартості публікації наукової статті. Вартість публікації становить 700 гривень (до 10 сторінок включно). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень.

Зразок оформлення назви електронних файлів: Шевченко_стаття, Шевченко_квитанція.

 

У період воєнного стану в Україні журнал буде видаватися виключно в електронній формі.

 

Вимоги до публікацій